Düzce Lgs Kursu

Düzce Lgs Kursu
Hızlı Okuma Kursu

ayrac

DÜZCE LGS KURSU

DÜZCE LGS KURSU Kurumumuz sizlere Türkiye’ nin her yerinde  online yada yüz yüze özel ders imkanı sunuyor. İleride iyi bir lise ve üniversite ye gitmeyi hedefleyen bir öğrencinin liseye geçiş sınavından yüksek puan alması  gerekmektedir. Buda düzenli belli plan ve program dahilinde çalışmayı gerektirir. Bünyemizde işinin ehli branşının en iyisi işini sevgiyle yapan öğretmenlerimizle çalıştığımız için memnuniyet geri dönüşleri alıyoruz. Öğrencilerimizin memnuniyeti derslerimizin verimli geçmesini artırıyor.

8. sınıfa giden bir öğrencini okul dersleriyle birlikte LGS ye hazırlanması kolay olmamaktadır. Özel ders alındığında öğrenci sınıf dersinde olduğu gibi yapabildiği derslerle oyalanmadan ihtiyacına yönelik ders alarak zamanını daha verimli hale getirmiş olacak. Öğrenci eksiklerini deneyimli bir öğretmen öncülüğünde  öğrendiğinde zamanını boşa harcamamış olacak. Özel ders almak isteyen öğrenci ücretsiz olan online dersimize katılarak memnuniyetine göre ders almaya başlayabilir. Memnun kaldığı sürece bizden ders almaya devam edebilir. Yıllık anlaşma zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Yapılan dersin üzerinden ödeme gerçekleştirilir.

DÜZCE LGS KURSU Sınavlar il Milli Eğitim tarafından organize edilmektedir. MEB her sene soracağı konuları duyurmakta genelde değişiklik olmasa da bazen müfredat dışında ilave konularda eklenebilmektedir. Adaylar bu konulara göre çalışmaktadırlar.

DÜZCE LGS KURSU olarak Düzce’ nin tüm ilçelerinde özel ders hizmeti veriyoruz.

Düzce il merkezi

Akçakoca

Cumayeri

Çilimli

Gölyaka

Gümüşova

Kaynaşlı

Yığılca

DÜZCE LGS KURSU, LGS HAZIRLIK SÜRECİNİZİ BİRLİKTE PLANLAYALIM

Türkiye’nin Her Yerinde
Tecrübeli Öğretmenlerle
Online veya Yüz yüze Özel Ders vererek

Sizi Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlıyoruz.

www.matematikozelders.com.tr

Telefon – WhatsApp: 0532 682 4241

Özel ders günümüzde lüks olmaktan çıkmıştır. Eğitime yatırılan para hiç bir zaman boşa gitmez. Eksik konularına takılarak zaman kaybı yaşamak yerine rehber bir öğretmenin çocuğun anlayışına göre anlatmasıyla problem olan konu çözülür ve zaman verimli hale getirilir. Böylece hedeflere doğru daha emin ve hızlı adımlar atılmış olur. Biz DÜZCE LGS KURSU olarak bu adımları atarken sizleri desteklemek için her türlü imkanı sağlayarak sizlere destek oluyoruz.

Birebir derste öğrencinin derse odaklanması daha kolaydır ve öğrenme daha hızlı gerçekleşir. Birebir ders alan öğrenci eksiklerini daha hızlı giderir. Bu sayede kendisine güven duyar ve bu da başarı seviyesini daha da artırmış olur. Öğrenci eksiğini öğretmen eşliğinde öğrendiğinde boşa zaman harcamamış olur.

Öğrenci ders almaya istediği dersten başlayabilir.  Kendi tercihine bağlı olarak istediği öğretmenden ders alabilmektedir. Öğretmen değiştirme hakkına sahiptir. Memnun kaldığı sürece ders alabilir.

Derslerimiz 40 dakikadır.10 dakika ara ve tekrar 40 dakika ders olarak iki ders şeklinde işlenmektedir.

Online  derslerimize devam ederken anlaşılamayan konular olduğunda videolu özel soru çözüm sistemimizden de destek alınabilir.

DÜZCE LGS KURSU

Hangi derslerden kaç ders alsam yeterli olur diye düşünüyorsanız,

Matematik 70 ders

Fen bilimleri 40 ders

Türkçe  30 ders + 10 ders hızlı paragraf okuma ve anlama

Tarih 16 ders

İngilizce 18 ders

Din Kültürü 16 ders yeterli olacaktır.

Ancak bu dersleri öğrenci ikili üçlü grup şeklinde almışsa ilave birkaç ders daha almasını öneririz. Birebir yapılan dersler öğrenci için daha verimli olmaktadır.

Matematik Özel Ders olarak sizler için en verimli özel dersleri tecrübeli öğretmen kadromuzla birlikte veriyoruz. 

Özel derslerimizi online veya yüz yüze olarak tüm derslerden vermekteyiz. Haftalık olarak online deneme sınavları yaparak seviyenizi sürekli kontrol ederek ona göre yönlendirme yapıyoruz.

LGS SINAVI 4 Haziran 2022 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Size En Verimli Olanı Veriyoruz.

 

hizli okuma kursu

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button