Eğitim Koçu

Eğitim Koçu
Hızlı Okuma Kursu

ayrac

Eğitim Koçu

Eğitim koçu, mentor ne iş yapar?

Bizim eğitim koçlarımız öğrenciyi bir bütün olarak ele alır. Okulla ilgili, sınavlarla ilgili her türlü çalışmayı öğrenciyle birlikte yürütür. Derslerinde ki eksikleri belirler, nasıl ders çalışması gerektiğini, nerelere çalışması gerektiğini belirler. Veliye bilgilendirme yapar. Öğretmen – öğrenci – veli arasındaki üçgeni kurar ve uyumlu olmasını sağlar.

 • Seviye Belirleme Sınavları yapar
 • LGS TYT AYT Deneme Sınavları
 • Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) Hazırlık deneme sınavları
 • LGS hazırlık ve deneme sınavları
 • Okul dersleri ile ilgili denemeler
 • Ders çalışma planı yapar.
 • Saat saat gün planlaması yapar.
 • Ders çalışması için motivasyonu sağlar.
 • Ödev yapması konusunda motivasyon yapar.
 • Okula devam eden öğrenciler için yazılıya hazırlık çalışma yaptırtır.
 • Özel ders alması gerekirse öğretmenini ayarlar.
 • Çalışmaların hepsinden veliye rapor hazırlar bilgilendirme yapar.

Kısaca söylemek gerekirse öğrencinin herşeyi ile ilgilenir.

Özel ders kadromuzun tamamı alanından mezun ve pedagojik formasyon sahibidir. Uzun yıllar kurs merkezleri ve okullarda tecrübe kazanmış kitap yazarlığı ve eğitim materyali hazırlama konusunda teknoloji desteğini iyi kullanan öğretmenlerdir.

Türkiye’nin seçkin okullarından rehberlikçiler ve eğitim uzmanları ile çalışmaktayız.

Eğitim Koçu Mentor

Bizler mentorlük (eğitim koçluğunu )Türkiye genelinde online veya yüzyüze olarak yapmaktayız.

Öğrenciyi bir bütün olarak alıyor ders ihtiyacı olduğunda hangi şehir veya ilçe olduğu farketmeksizin öğretmenlerini ayarlıyor ve öğrencinin evine yönlendirme yapıyor.

Ders ihtiyacını mentorlerimiz öğrencinin isteği ve deneme sonuçlarına göre belirliyorlar. Öğrencinin özel ders aldığı öğretmenleri var ise o öğretmenler ile iletişime geçerek nelere dikkat etmesi gerektiğini söylüyor. Bilgilendirme yapıyor.

Eğitim koçlarımız öğrencilerin sınav stresinden tutupta sınavda hangi soruları öncelikle çözmesine kadar birlikte belirliyorlar

Koçlarımız gerekli zamanlarda veliler ile iletişime geçip isteklerini veya velilerimiz koçumuzdan isteklerini bildirerek bir üçgen oluşturuluyor. Veli öğrenci mentor üçgeninde anne- baba bizim isteğimiz sadece annelik babalıklarını yapmalarıdır. Derslerle ilgili konuşma ve görüşme yapmamalarıdır. Bunları eğitim koçu ile öğrenci olmadığı zamanlarda yapmalıdır.

Eğitim Koçluğu Seans Ücretleri (Fiyatları)

Eğitim koçluğu hizmetlerinin ücreti aylık olarak alınmaktadır. Seans ücreti şeklinde değildir. Online olarak tanışma veya diğer tabiriyle deneme dersi yapıldıktan sonra aylık olarak peşin çalışılmaktadır.

Online eğitim koçluğu ücreti 750 TL dir.

Yüz yüze kurumumuzda veya öğrenci evinde yapılacaksa 1250 TL dir.

Öğrencinin veli toplantısı dahil her şeyi ile ilgilenilecekse 2000 TL dir.

Eğitim Koçluğu Faydaları

 • Öğrenci veya aday bugün hangi derslere çalışmam gerekiyor?
 • Ne kadar soru çözmem gerekiyor?
 • Hangi üniversite için hangi bölüm için ne kadar ders çalışması gerektiği, ne kadar soru çözmesi gerektiği gibi gereksiz sorularla meşgul olmuyor.
 • Anne ve baba dersleriyle ilgili eğitim koçu ile muhatap oluyor. Çocuklarına karşı anne ve babalık rollerini yapıyorlar.
 • Deneme sınavlarındaki istatistikleri veli ve öğrenciye yorumlayıp bilgi veriyor.

Eğitim Koçu Arıyorum

Eğitim koçu aramanıza gerek kalmadı. Türkiye’nin en iyi ve tecrübeli eğitim koçlarıyla çalıştığımız için eğitim danışmanımız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Eğitim Koçu Nasıl Olunur?

Eğitim koçluğu yapabilmek için üniversitelerin belirli dönemlerde açmış oldukları kurslara katılmak ve sertifikasını almak gerekmektedir. Fakat sertifika iş yapmaz. Tecrübe edilmesi gerekir. Tüm branşlardan öğretmenler olabilir. Fakat belirli alanlarda uzmanlaşması gerekmektedir. Lgs eğitim koçluğu, yks eğitim koçluğu, dgs eğitim koçluğu gibi. Uzmanlaşmanın faydası; müfredattaki konuların, veya yardımcı kaynak kitapların zorluk seviyesine kadar bilinmesi gerekir. Öğrencinin yerine kendisini koyması yani empati yapabilmesi gerekmektedir. Öğrencilere ödev verirken soruların zorluk seviyesini bilmesi gerekir.

Eğitim Koçu İstanbul

İstanbul eğitim koçu dediğimiz zaman bazı velilerimiz öğrencinin herşeyi ile ilgilenilmesini istemektedir. Öğrenci evinde ders programlarının yapılması, veli toplantısına katılmasını, gerekirse okuldaki tüm öğretmen ve idarecilerle görüşmesini istemektedir. İstanbul’un tüm semtlerinde bu hizmeti vermekteyiz. Online olarak tecrübeli eğitim koçlarımızla hizmet sunuyoruz.

Eğitim Koçu Ankara

Ankara eğitim koçu konusunda İstanbul gibi değil. Genel olarak Ankara eğitim koçlarımızdan ders programlarının yapılması takip edilmesi konusunda destek alıyorlar. Özel ders aldıkları öğretmenlerden bu hizmeti yapmalarını talep ediyorlar. Bizim buradaki yaklaşımımız eğer uzmanlaşma yoksa branş öğretmeninde sadece kendi branşında koçluk mentorlük yapabilir. Pratisyen hekim gibi olurlar. Herşeyden bilgileri vardır fakat uzmanlık gerektiren durumlarda alanında uzman hekime yönlendirirler. Çalıştıkları yerde gerekli materyalleri yoktur. Eğitim koçları da aynı şekildedir.

Eğitim Koçu İzmir

İzmir eğitim koçlarımız genelde online olarak hizmet veriyorlar. Evlere gitme veya yüz yüze kurumlarımızda velilerimiz tarafından tercih edilmiyorlar.

Eğitim koçlarımızın genel olarak tavsiyelerinden bir tanesi aşağıdaki hızlı okuma kursu veya hızlı paragraf çözümü, paragraf teknikleri, yeni nesil soru çözüm teknikleri dersidir.

Hızlı Okuma Kursu

Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Hızlı Okuma Kurslarımızı birebir yada küçük gruplar halinde vermekteyiz. Kursa genelde sınavlara katılacak öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul ve orta okul öğrencileri genelde seri okuma kurslarımıza katılmaktadır. Son zamanlarda ÖSYM ve MEB tarafından yapılan sınavlardaki sorular uzun ve anlaşılması zor olabiliyor. Bu kursun amacı da uzun soruları hızlı okuma ve kolay anlaşılabilir haline getirip başarıya ulaşmaktır.

Ortalama olarak 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma getirmek ve daha anlaşılır olursunuz.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu

İlkokul 4. sınıfa kadar, seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır. Çünkü bu öğrenciler sınavlara girmeyecek. Fakat İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, ALES, DGS, YÖS, KPSS tüm adayları bu kursumuza katılmalıdır.

 • Kursumuz 5 hafta sürmektedir.
 • Hızlı okuma kursumuz , haftada 2 ders toplam 10 ders şeklindedir.
 • Birebir, veya küçük gruplar halinde alabilirsiniz.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Hızlı Paragraf Çözümü Teknikleri Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda çözme yolları anlatılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu kursunu kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Covid (salgın hastalık) dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

 • Kursumuza  0532 682 4241  numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

hizli okuma kursu

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  canli destek

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button