Bolu Lgs Kursu

Bolu Lgs Kursu
Hızlı Okuma Kursu

ayrac

Bolu Lgs Kursu

LGS hazırlık kursu olarak Bolu ilimizin tüm ilçelerinde ihtiyacınız olan tüm derslerden özel ders veriyoruz. İşini son derece sevgi ve özveriyle yapan branşının en iyilerinden olan tecrübeli öğretmen kadromuzla yanınızdayız.

Bolu Lgs Kursu LGS telafisi olmayan bir sınavdır. 8. sınıf öğrencisi için okulla birlikte bu sınava hazırlanmak kolay değildir. Belli bir plan ve program içerisinde düzenli çalışmak gerekmektedir. Eksik dersi kalan öğrenci ilerleme kat edemez. Mutlaka eksiklerin giderilmesi gerekir. Birebir ders alan öğrenci eksiklerini rehber öncülüğünde tamamlarken zamanını boşa harcamamış olur. Destek alınarak giderilen eksikler öğrencinin motivasyonunu artırır ve ileride takviye almaya gerek kalmadan başarabilmesinin yolunu açar.

Birebir derste öğretmen öğrenci uyumu çok önemlidir. Biz öğretmen değiştirebilme garantisi veriyoruz. Soruyu çözmek sorunu çözmez. Soruyu öğrencinin anlayabileceği seviyede çözmek daha önemlidir. Birebir derste odaklanma daha kolaydır. Öğrenci daha hızlı ve verimli bir şekilde eksiklerini tamamlar. Bolu Lgs Kursu Her öğrenci bizim için değerlidir ve potansiyel fen lisesi adayıdır.

Türkiye’nin Her Yerinde
Tecrübeli Öğretmenlerle
Online veya Yüz yüze Özel Ders vererek

Sizi Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlıyoruz.

www.matematikozelders.com.tr

Bolu Lgs Kursu Telefon – WhatsApp: 0532 682 4241

Size En Verimli Olanı Veriyoruz.

Lgs Kursu , orta okul öğrencilerinin 8. sınıfın sonunda girdikleri sınava LGS deniyor. Bu sınav öğrencilerin sadece bir kere girdikleri bir sınavdır. Sınava hazırlanan öğrenciler için veliler imkanları okulun kursu, özel kurumlar veya özel ders aldırtarak ellerinden geleni yapmaktadır.

Biz öğrencilerimizi online veya yüz yüze özel dersler vererek hazırlıyoruz. Öğretmenlerimiz tecrübeli ve yıllardır LGS veya eski ismiyle TEOG sınavına öğrenci hazırlayan alanında uzman kişilerdir.

Bolu Lgs Kursu

Biz kurslarımızı online olarak yapıyoruz. Kurslarımız kalabalık olmaması için özen gösteriyoruz. Biz özel ders dünyası olarak öğrencilerin kendi arkadaşlarını ayarlaması tarafındayız. Yani 2 kişilik, 3 kişilik veya 4 kişilik gruplar halinde hafta içi ve hafta olmak şartıyla kurslarımızda derslerimizi veriyoruz.

İmkanlar ölçüsünde özel ders alınması tavsiyemizdir.

Hangi derslerin alınması konusunda ise tavsiyemiz

Matematik 70 ders, Fen bilimleri 40 ders ,Türkçe  30 ders + 10 ders hızlı paragraf okuma ve anlama, Tarih 16 ders, İngilizce 18 ders, Din Kültürü 16 derstir.

Kurum olarak haftada bir online denemeler yapmaktayız. 15 günde bir Türkiye geneli denemelerimizle öğrencilerimiz kendilerini rakipleri arasındaki yerlerini görmektedir. Ayrıca öğrencilerimize online ödevler verilmekte ve raporlarını velilerimiz kendileri de takip edebilmektedir.

SİZİ BÜTÜN SINAVLARA HAZIRLIYORUZ – Bolu Lgs Kursu

LGS hazırlık derslerimizle, hayallerinize ulaşmanız için sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Derslerimizi yine sizin isteğinize bağlı olarak

 • Online canlı Özel Ders
 • Yüz yüze Özel Ders
 • Grup oluşturarak Özel Ders

olarak gerçekleştiriyoruz.

Birebir özel derste çok daha etkili öğrenme sağlanmakta ve öğrenci eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde giderebilmektedir. Bolu Lgs Kursu olarak

Tüm derslerden online veya yüz yüze olarak özel ders vermekteyiz.

İstenildiği takdirde öğrenciler kendi arkadaşlarıyla 2-3 kişilik gruplar şeklinde ders alabilirler. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Kurs ücretleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Bizden ders alan LGS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Matematik Özel Ders olarak sizler için en verimli özel dersleri tecrübeli öğretmen kadromuzla birlikte veriyoruz. 

hizli okuma kursu

canli destek

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button