Burdur Lgs Kursu

Burdur Lgs Kursu
Hızlı Okuma Kursu

ayrac

Burdur Lgs Kursu

LGS hazırlık kurslarımız Türkiye’ nin her ilinde olduğu gibi Burdur ilimiz ve tüm ilçelerinde de ihtiyacınız olan tüm derslerden Burdur Lgs Kursu olarak özel ders vermeye devam ediyor. İşini son derece sevgi ve özveriyle yapan branşının en iyilerinden olan tecrübeli öğretmen kadromuzla sizlere destek oluyoruz. Soruyu çözmek her zaman sorunu çözmez. Soruyu öğrencinin anlayabileceği seviye de çözmek daha önemlidir. Biz kurumumuzda öğretmen değiştirebilme garantisi veriyoruz.

Liseye geçiş sınavı (LGS) çocuğunuzun hayatında önemli bir dönüm noktasıdır. Burdur Lgs Kursu olarak bizim içn Her genç özeldir. Fakat sizin çocuğunuz daha özeldir. Bu sebeple birebir online veya yüz yüze özel dersi tavsiye ediyoruz. Okulla birlikte sınava hazırlanmak kolay değildir.  Düzenli ve programlı çalışmak gerekmektedir.

Birebir derste odaklanma daha kolaydır ve öğrenci eksiklerini daha hızlı tamamlar. Öğrenci eksiklerini rehber eşliğinde tamamladığında boşa zaman harcamamış olur. Alttan dersi kalan öğrencinin ilerleyebilmesi zordur. Sınava hazırlanmakta büyük problem yaşar buda motivasyonunu düşürür. Almış olduğu minik özel dersler sayesinde başarabildiğini görmesi ileri aşamalarda desteğe ihtiyaç kalmadan halledebilmesinin yolunu açar.

Burdur Lgs Kursu olarak diyoruz ki;

Günümüzde artık özel ders lüks olmaktan çıkmıştır. Ülke genelinde yaşamış olduğumuz sağlık problemleri nedeniyle özel online derslere ilgi hızla artmaktadır. Eğitime harcanan yatırım hiç bir zaman boşa gitmez.  Her öğrenci bizim için önemlidir ve potansiyel fen lisesi adayıdır. Öğrencinin iyi bir lisede nitelikli öğrencilerle eğitim görmesi öğrencinin üniversite hedeflerini yükseltmesine yardımcı olacaktır.

Türkiye’nin Her Yerinde
Tecrübeli Öğretmenlerle
Online veya Yüz yüze Özel Ders vererek

Sizi Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlıyoruz.

www.matematikozelders.com.tr

Burdur Lgs Kursu Telefon – WhatsApp: 0532 682 4241

Size En Verimli Olanı Veriyoruz.

Burdur Lgs Kursu, orta okul öğrencilerinin 8. sınıfın sonunda girdikleri sınava LGS deniyor. Bu sınav öğrencilerin sadece bir kere girdikleri bir sınavdır. Sınava hazırlanan öğrenciler için veliler imkanları okulun kursu, özel kurumlar veya özel ders aldırtarak ellerinden geleni yapmaktadır.

Biz öğrencilerimizi online veya yüz yüze özel dersler vererek hazırlıyoruz. Öğretmenlerimiz tecrübeli ve yıllardır LGS veya eski ismiyle TEOG sınavına öğrenci hazırlayan alanında uzman kişilerdir.

Matematik Özel Ders olarak sizler için en verimli özel dersleri tecrübeli öğretmen kadromuzla birlikte veriyoruz. 

Özel derslerimizi online veya yüz yüze olarak tüm derslerden vermekteyiz. Haftalık olarak online deneme sınavları yaparak seviyenizi sürekli kontrol ederek ona göre yönlendirme yapıyoruz.

Öretmen seçme hakkınız her zaman mevcut. Yaptığınız dersin ödemesini yapıyorsunuz. Yıllık bir anlaşma yok. beğenmediğinizde devam etmeyebilirsiniz.

Burdur Lgs Kursu

Biz kurslarımızı online olarak yapıyoruz. Kurslarımız kalabalık olmaması için özen gösteriyoruz. Biz özel ders dünyası olarak öğrencilerin kendi arkadaşlarını ayarlaması tarafındayız. Yani 2 kişilik, 3 kişilik veya 4 kişilik gruplar halinde hafta içi ve hafta olmak şartıyla kurslarımızda derslerimizi veriyoruz. İmkanlar ölçüsünde özel ders alınması tavsiyemizdir.

Hangi derslerin alınması konusunda ise tavsiyemiz

Matematik 70 ders, Fen bilimleri 40 ders, Türkçe 30 ders+10 ders hızlı paragraf okuma ve anlama, Tarih 16 ders, İngilizce 18 ders, Din Kültürü 16

KENDİNİZİ SÜREKLİ TEST EDEBİLECEĞİNİZ ONLİNE SİSTEMİMİZİ MUTLAKA GÖRÜN.

Haftalık deneme, 2 haftada bir zorunlu genel deneme, kendinizin soru havuzundan oluşturabileceğiniz denemelerle sürekli kendinizi kontrol edebilirsiniz.

Ailelerinde çocuklarının durumunu kontrol ederek takibini yapabilecekleri sistemi de aktif ediyoruz.

Matematik Özel Ders olarak sizler için en verimli özel dersleri tecrübeli öğretmen kadromuzla birlikte veriyoruz. 

hizli okuma kursu

canli destek

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button