Konya Lgs Kursu

Konya Lgs Kursu
Hızlı Okuma Kursu

ayrac

Konya Lgs Kursu, Konya Ahırlı Lgs Kursu, Akören Lgs Kursu, Akşehir Lgs Kursu, Altıntekin Lgs Kursu, Beyşehir Lgs Kursu, Bozkır Lgs Kursu, Cihanbeyli Lgs Kursu, Çeltik Lgs Kursu, Çumra Lgs Kursu, Derbent Lgs Kursu, Derebucak Lgs Kursu, Doğanhisar Lgs Kursu, Emirgazi Lgs Kursu, Ereğli Lgs Kursu, Güneysınır Lgs Kursu, Hadim Lgs Kursu, Halkapınar Lgs Kursu, Hüyük Lgs Kursu, Ilgın Lgs Kursu, Kadınhanı Lgs Kursu, Karapınar Lgs Kursu, Karatay Lgs Kursu, Kulu Lgs Kursu, Meram Lgs Kursu, Sarayönü Lgs Kursu, Selçuklu Lgs Kursu, Seydişehir Lgs Kursu, Taşkent Lgs Kursu, Tuzlukçu Lgs Kursu, Yalıhüyük Lgs Kursu, Yunak Lgs Kursu

LGS HAZIRLIK SÜRECİNİZİ Konya Lgs Kursu olarak BİRLİKTE PLANLAYALIM 

4 haziran 2022 cumartesi günü gerçekleşecek olan liseye geçiş sınavına  Matematik özel ders olarak sizleri hazırlamak için size bir telefon kadar yakınız. LGS  çocuklarımızın korkulu rüyası olmasın, onları bu zor süreçte yalnız bırakmayalım. Öz güvenlerini artırarak sınava girmelerini sağlayalım.

Türkiye’nin Her Yerinde branşının en iyisi olan
Tecrübeli Öğretmenlerle
Online veya Yüz yüze Özel Ders vererek Sizi Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlıyoruz.

Okul dersleriyle birlikte liseye geçiş sınavına hazırlanmak zordur. Öğrencinin belli bir plan ve program dahilinde çalışması gerekmektedir.

Konya Lgs Kursu  olarak sizler için bu süreci kolaylaştırmak istiyoruz.

İleride iyi bir üniversite ve lise hedefleyen her öğrencinin liseye geçiş sınavından yüksek puan alması gerekmektedir. Bizler bu süreci sizin için planlıyor ve deneyimli öğretmenlerimizle sizlere destek olmak istiyoruz. Özel ders alan öğrenci zamanını daha verimli hale getirebilir. Eksiklerini giderirken zaman kaybı yaşamaz. LGS sınavına kadar defalarca çözülmüş denemelerle hedeflerine bir adım daha yaklaşmış olur.

 • Başarılarımız

  2020-2021 başarılarımız arasında 1 tane Türkiye 1. si 87 tane 0,1-0,5 yüzdelik dilimde öğrencimiz, 0,5-2 yüzdelik dilimde 241 öğrenci, 2-5 yüzdelik dilimi arasında 463 öğrencimiz yer almıştır.

  Online özel ders alarak bu başarıyı sağlayan öğrencilerimiz verilen ödevlerin tamamını yapmış, kendi çalışmaları sırasında yapamadıkları soruların cevaplarını videolu soru çözüm sistemimizde dinlemiş ve hala anlamamış iseler ders aldıkları öğretmenlerine fotoğraflarını göndererek çözümlerini öğrenmişlerdir.

www.matematikozelders.com.tr

Telefon – Konya Lgs Kursu WhatsApp: 0532 682 4241 

Hangi derslerden ne kadar destek almalıyım diye düşünüyorsanız,

Matematik 70 ders

Fen bilimleri 40 ders

Türkçe  30 ders + 10 ders hızlı paragraf okuma ve anlama

Tarih 16 ders

İngilizce 18 ders

Din Kültürü 16 ders bu dersler yeterli olacaktır.

Ancak öğrenci bu dersleri ikili üçlü gruplar şeklinde almışsa Konya Lgs Kursu olarak ilave biraz daha ders almasını öneririz.

Birebir alınan dersler daha anlaşılır olmakta ve verimli geçmektedir.

Öğrenci istediği dersten  ders almaya başlayabilir.

DERSLERİMİZ 40 DK DERS 10 DK ARA VE 40 DK DERS ŞEKLİNDE Konya Lgs Kursu nda YAPILMAKTADIR.

Öğrenci öğretmen değiştirme hakkına sahiptir.

Bay bayan istediği öğretmeni tercih edebilir.

Memnun kaldığınız sürece bizden özel ders almaya devam edebilirsiniz.

Haftalık olarak yaptığımız denemelere öğrenci isterse online olarak girebilir. 15 günde bir yaptığımız Türkiye geneli deneme sınavlarımıza öğrencimizin belirlenen günde girmesi şarttır. Böylece rakip arkadaşlarıyla aralarındaki seviyeyi yakinen takip etmiş olur. Gerekli olan konularda desteklemeler yaparak LGS sınavına hazırlanmış oluruz.

Matematik Özel Ders olarak sizler için en verimli özel dersleri tecrübeli öğretmen kadromuzla birlikte veriyoruz. Ayrıca Konya Lgs Kursu sizi sizin istediğiniz şekilde hayata hazırlıyor. 

hizli okuma kursu

hizli okuma kursu

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button